Rekrutacja

rekrutacja

Jesteśmy otwarci na przyjęcie nowych członków w poczet Drużyny Braci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami i oczekiwaniami.

Na początek:

 1. Przyjmujemy każdą chętną osobę, która spełni nasze wymagania, szanujemy różnorodność i korzystamy z niej tak bardzo, jak to możliwe.
 2. Nie musisz mieć ukończonych 18 lat, by do nas dołączyć, wystarczą Twoje chęci i zgoda opiekuna prawnego.
 3. Nie robimy stylizacji, nie musisz kupować nie wiadomo jak drogiego sprzętu. Jedynym wyjątkiem jest mundur – preferujemy maskowanie Wz93 „Pantera”, oczekujemy spodni, bluzy i nakrycia głowy w tym maskowaniu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie w posiadaniu innych mundurów.
 4. Replika dowolna, mieszcząca się w limitach przez nas podanych, niezależnie czy to „kałach” czy „emka”. Tak samo magazynki, możesz korzystać zarówno z real capów, jak i hicapów (choć szczerze zalecamy lowcapy lub midcapy).

Następnie:

 1. Przyjedź i poznaj zespół. Bez tego dołączenie do nas nie ma sensu. Spędź z nami trochę czasu na strzelankach, szczególnie gorąco polecamy duże imprezy jak Combat Alert czy nasze autorskie Manewry Górskie. W ten sposób poznasz nasz klimat i zobaczysz czy taka forma działania Ci odpowiada.
 2. Zapoznaj się z regulaminami. Wiemy, że trochę trzeba przeczytać, niemniej to dla wspólnego dobra, abyśmy wszyscy znali zasady panujące w Drużynie Braci i ich przestrzegali.
 3. Wypełnij wymagane oświadczenia (jeśli masz poniżej 18 lat musi to zrobić Twój opiekun prawny), a następnie skontaktuj się z dowództwem w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
 4. Po rozmowie, złożeniu wymaganych podpisów oraz spełnieniu wymagań regulaminowych – powitamy Cię w naszym gronie.

Lista wymaganych oświadczeń i regulaminów:

SENIOR

 1. Zapoznaj się z REGULAMINEM CZŁONKA DRUŻYNY BRACI
 2. Zapoznaj się z REGULAMINEM SPOTKAŃ ASG DRUŻYNY BRACI
 3. Dostarcz wypełnione ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE DB SENIOR

JUNIOR

 1. Zapoznaj się z REGULAMINEM CZŁONKA DRUŻYNY BRACI
 2. Zapoznaj się z REGULAMINEM SPOTKAŃ ASG DRUŻYNY BRACI
 3. Daj rodzicowi lub opiekunowi oba regulaminy do zapoznania się
 4. Dostarcz wypełnione przez Ciebie ORAZ przez Twojego rodzica lub opiekuna ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE DB JUNIOR i OŚWIADCZENIE RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW – DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH